Ne spreglejte februarske Vzajemne!

Aktualno > Ostalo | piše: Vzajemna | 4.2.2014
Pošteno smo zakorakali v leto 2014, tako da nas tudi mraz in zima ne bosta zmotila, saj smo dobro obuti. Da, dobro smo se obuli, v tokratni temi meseca smo se namreč posvetili čevljem ‒ od prvih primerkov s kožo in hodulj, cokel pa vse do ekstravagantnih, z diamanti posutih čevljev, ki so nedostopni večini izmed nas. Vabimo vas k branju zanimive zgodovine čevljev in tistih, ki so pomembno pripomogli k njihovemu nastanku …
Revija Vzajemna (foto: Vzajemna)
Revija Vzajemna (foto: Vzajemna)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Ne manjkajo niti številni nasveti za boljše zdravje, tudi gibali smo se ter se odpravili na zanimive destinacije, ki vključujejo smučanje. Tega se bomo ta mesec veliko lotevali.
Tudi zaljubljenci boste prišli na svoj račun, če boste želeli ob valentinovem presenetiti najdražje. Seveda ne manjka niti humorna zgodba na temo kulturnega praznika, ki se bliža.
Vse to in še več v februarski izdaji vaše in naše revije Vzajemna!

Revija Vzajemna
Še ne poznate revije Vzajemna? Enega cenejših mesečnikov v Sloveniji, ki ga bere več kot 80.000 bralcev po vsej državi? Cena izvoda revije namreč ne presega 1,90 evra, medtem ko boste za polletno naročnino šestih številk odšteli samo 11,40 evra (DDV je vključen v ceno).

Revija Vzajemna, ki jo izdaja podjetje Bistra, d.o.o., je namenjena srednji generaciji in generaciji zrelih let. V njej boste vsak mesec našli vse, od novosti s pokojninskega področja, finančnega svetovanja in tovrstnih novic do socialnega varstva in zdravstvenih tem, ki jih pišejo naši zunanji sodelavci, strokovnjaki. Pravijo, da zdravnik zdravi, a narava pozdravi, zato vsem ljubiteljem narave ponujamo tudi kakovostne prispevke o flori in favni naših sodelavcev, ki se s temi področji ukvarjajo že vrsto let.

Ne manjkajo niti zabavne in razvedrilne vsebine, za vse tiste, ki radi rešujete, so tu križanke, uganke in rebusi, pa literarne strani in šale. Malo za šalo in malo zares – nasmejali se boste in ob branju vam nikakor ne bo dolgčas!

Vsi naročniki Vzajemne pa postanejo tudi člani Kluba Vzajemna, v katerem so združena številna podjetja, ki našim članom ponujajo blago in storitve pod ugodnejšimi pogoji oziroma s popustom. Člani Kluba uživajo še številne druge ugodnosti, kot so brezplačna Senior kartica Slovenskih železnic, namenjena upokojencem in starejšim od 60 let, izleti in brezplačna predavanja ter še marsikaj koristnega.

Ne smemo pozabiti na izjemno novost in ugodnost: vsak naročnik revije Vzajemna je obenem brezplačno nezgodno zavarovan v primeru nezgodne smrti ali 100-odstotne invalidnosti!

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Simbolična pogreba Neishe in Marka Verdeva odprla razpravo o minljivosti

V Ljubljani je Slovensko društvo Hospic ob 30-letnici d...

Za nami je že 24. Festival za 3. življenjsko obdobje - ste ga obiskali tudi vi?

Festival za tretje življenjsko obdobje je tudi letos na...

»Dolgotrajna oskrba v praksi: sistem se gradi, človek pa ne sme ostati spregledan«

Kako se dolgotrajna oskrba udejanja v resničnem življen...

Janko Kozel (zgodba o presaditvi srca): "Zavedal sem se, da je smrt zelo blizu."

"Bolj ljubim življenje, vsak dan znova, vsak dan je zam...

V kavarni doma za starejše premagujejo samoto starosti

V vsakem domu za starejše ima kavarna poseben pomen. Ta...

Soda bikarbona: Nasveti, ki vam bodo takoj izboljšali življenje!

V prispevku boste našli zelo uporabne in enostavne nasv...

Največje napake, ki uničujejo lase

Včasih nehote počnemo napake, zaradi katerih pa so lasj...

KUHALNICA: Pica mumija za noč čarovnic

Vsako leto, ko se približuje noč čarovnic, želimo ustva...

Kako se z majhno pokojnino prebiti skozi mesec

Preverili smo, kam lahko upokojenci (in drugi) z nizkim...

Hemoroidi: Kako jih zdraviti?

Hemoroidi so bolezensko razširjene žile v spodnjem delu...

To je skrivnost najbolj okusnega kuhanega vina

Samo ščepec te začimbe, ki jo vsi dobro poznamo, dodajt...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milena Miklavčič

Milena Miklavčič
novinarka, pisateljica


"Od nas samih je odvisno, s katero nogo bomo vstali. To je recept za uspešno življenje, ne nazadnje tudi v zrelih letih."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2025 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.