Ne spreglejte novembrske Vzajemne!

Aktualno > Zanimivosti | piše: Vzajemna | 2.11.2015
V novi, novembrski številki revije Vzajemna smo vam pripravili obilico zanimivih prispevkov. V Temi meseca smo se posvetili tetovaži. Marsikdo se bo vprašal, kaj ima tetovaža opraviti s starejšimi in upokojenci? Pravzaprav zadeva tudi njih, saj jo poznamo že zelo dolgo in tudi tetoviranj je veliko vrst … Prav zanimivo je brati o tem …
Ne spreglejte novembrske Vzajemne. (foto: Vzajemna)
Ne spreglejte novembrske Vzajemne. (foto: Vzajemna)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Prihaja sezona virusnih obolenj, zato ne manjkajo članki o zdravstveni preventivi in odličnih pripravkih za spopadanje z boleznijo.

Tu so še zanimive zgodbe in reportaže iz različnih kotičkov sveta. Poskrbeli smo tudi za obilo kulinaričnih užitkov in receptov za vse ljubitelje dobre hrane in kuhanja. Čakajo pa vas tudi nove ugodnosti v Klubu Vzajemna! Ne zamudite novembrske revije Vzajemna!

Še ne poznate revije Vzajemna? Enega cenejših mesečnikov v Sloveniji, ki ga bere več kot 90.000 bralcev po vsej državi? Cena izvoda revije namreč ne presega 1,90 evra, medtem ko boste za polletno naročnino šestih številk odšteli samo 11,40 evra (DDV je vključen v ceno).

Revija Vzajemna, ki jo izdaja podjetje Bistra, d.o.o., je namenjena srednji generaciji in generaciji zrelih let. V njej boste vsak mesec našli vse, od novosti s pokojninskega področja, finančnega svetovanja in tovrstnih novic do socialnega varstva in zdravstvenih tem, ki jih pišejo naši zunanji sodelavci, strokovnjaki. Pravijo, da zdravnik zdravi, a narava pozdravi, zato vsem ljubiteljem narave ponujamo tudi kakovostne prispevke o flori in favni naših sodelavcev, ki se s temi področji ukvarjajo že vrsto let.

Ne manjkajo niti zabavne in razvedrilne vsebine, za vse tiste, ki radi rešujete, so tu križanke, uganke in rebusi, pa literarne strani in šale. Malo za šalo in malo zares – nasmejali se boste in ob branju vam nikakor ne bo dolgčas!

Vsi naročniki Vzajemne pa postanejo tudi člani Kluba Vzajemna, v katerem so združena številna podjetja, ki našim članom ponujajo blago in storitve pod ugodnejšimi pogoji oziroma s popustom. Člani Kluba uživajo še številne druge ugodnosti, kot so brezplačna Senior kartica Slovenskih železnic, namenjena upokojencem in starejšim od 60 let, izleti in brezplačna predavanja ter še marsikaj koristnega.

Ne smemo pozabiti na izjemno novost in ugodnost: vsak naročnik revije Vzajemna je obenem brezplačno nezgodno zavarovan v primeru nezgodne smrti ali 100-odstotne invalidnosti!

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Zimska utrujenost ali pomanjkanje železa? Kako razlikovati med obema

Ko pride zima, dnevi postanejo kratki, svetlobe je manj...

Na 27. Slovenski festivalu vin podeljena priznanja

V Cankarjevem domu je 13. in 14. novembra potekal 27. S...

Prihaja 27. Slovenski festival vin!

V Cankarjev dom ponovno prihaja tradicionalen dogodek, ...

Simbolična pogreba Neishe in Marka Verdeva odprla razpravo o minljivosti

V Ljubljani je Slovensko društvo Hospic ob 30-letnici d...

Za nami je že 24. Festival za 3. življenjsko obdobje - ste ga obiskali tudi vi?

Festival za tretje življenjsko obdobje je tudi letos na...

»Dolgotrajna oskrba v praksi: sistem se gradi, človek pa ne sme ostati spregledan«

Kako se dolgotrajna oskrba udejanja v resničnem življen...

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (15. - 21. 12. 2025)?

Sonce se bo skozi teden nahajalo v znamenju strelca, na...

Življenje v skladu z dušo: 6 nasvetov

Preverite, kako se ponovno povezati s svojo dušo in ji ...

Recept: Božični tiramisu v lončkih

Sladice v kozarcu niso le praktične, ampak tudi izjemno...

Super trik, ki takoj očisti ploščice v kuhinji in kopalnici!

Ali tudi vi s težavo odpravljate umazanijo, plesen in v...

Nadležni kašelj lahko pozdravite v nekaj trenutkih!

S tem enostavnim in naravnim receptom, ki ga naredite t...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Zvezdana Mlakar

Zvezdana Mlakar
igralka


"Človek se mora imeti rad. Le tako najde moč za spremembe in neskončno veselo lepoto, ki sije navzven."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2025 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.