Ne spreglejte septembrske Vzajemne!

Aktualno > Ostalo | piše: Vzajemna | 31.8.2015
Z novim šolskim letom je tukaj tudi septembrska Vzajemna, polna zanimivih informacij prav za vsakogar. V temi meseca smo se posvetili pripravi ozimnice, s katero se počasi pripravljamo na jesen.
Ne spreglejte septembrske Vzajemne. (foto: Vzajemna)
Ne spreglejte septembrske Vzajemne. (foto: Vzajemna)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Poletje je ponudilo obilo pridelkov, ki jih bomo skrbno na pravilen način zamrznili, posušili, spravili na hladno in poskrbeli, da bodo tako shranjeni crkljali naše želodčke še dolgo v zimo … Preberite si tudi zanimive recepte in ostale nasvete za pripravo letošnje ozimnice.

Objavili smo tudi seznam srečnih izžrebancev, ki ste pridno reševali naši poletni nagradni križanki in boste prejeli lepe nagrade!

Ne manjkajo pa tudi novosti na področju invalidskega zavarovanja, financ, socialnega varstva in zdravja, ki jih redno pripravljajo naši strokovnjaki in še in še…

Preberite torej novo, septembrsko izdaje vaše in naše Vzajemne, ki poskrbi za vse aktualne informacije na enem mestu!

Še ne poznate revije Vzajemna? Enega cenejših mesečnikov v Sloveniji, ki ga bere več kot 90.000 bralcev po vsej državi? Cena izvoda revije namreč ne presega 1,90 evra, medtem ko boste za polletno naročnino šestih številk odšteli samo 11,40 evra (DDV je vključen v ceno).

Revija Vzajemna, ki jo izdaja podjetje Bistra, d.o.o., je namenjena srednji generaciji in generaciji zrelih let. V njej boste vsak mesec našli vse, od novosti s pokojninskega področja, finančnega svetovanja in tovrstnih novic do socialnega varstva in zdravstvenih tem, ki jih pišejo naši zunanji sodelavci, strokovnjaki. Pravijo, da zdravnik zdravi, a narava pozdravi, zato vsem ljubiteljem narave ponujamo tudi kakovostne prispevke o flori in favni naših sodelavcev, ki se s temi področji ukvarjajo že vrsto let.
Ne manjkajo niti zabavne in razvedrilne vsebine, za vse tiste, ki radi rešujete, so tu križanke, uganke in rebusi, pa literarne strani in šale. Malo za šalo in malo zares – nasmejali se boste in ob branju vam nikakor ne bo dolgčas!

Vsi naročniki Vzajemne pa postanejo tudi člani Kluba Vzajemna, v katerem so združena številna podjetja, ki našim članom ponujajo blago in storitve pod ugodnejšimi pogoji oziroma s popustom. Člani Kluba uživajo še številne druge ugodnosti, kot so brezplačna Senior kartica Slovenskih železnic, namenjena upokojencem in starejšim od 60 let, izleti in brezplačna predavanja ter še marsikaj koristnega.

Ne smemo pozabiti na izjemno novost in ugodnost: vsak naročnik revije Vzajemna je obenem brezplačno nezgodno zavarovan v primeru nezgodne smrti ali 100-odstotne invalidnosti!
 

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Pozor! Kako goljufi pridejo do vaše kreditne kartice? Obstaja 5 načinov

Najpogostejši cilj spletnih goljufov je vaša kreditna k...

Ana Petrič: "Starejši ne vedo, kakšne pravice jim pripadajo."

"Ne načrtujejo na zalogo. Prepozno začnejo prilagajati ...

Prekomerna izpostavljenost soncu je dejavnik tveganja za vse vrste kožnega raka

Bližajo se topli meseci leta. Na NIJZ zato želijo ob Dn...

Fibromialgija: z gibanjem nad bolečino

Fibromialgija je bolezen, kjer so značilne kronične bol...

Očistite svoje črevesje z živili, ki jih imate doma

Prebavni sistem igra ključno vlogo pri vašem zdravju in...

Diskretne rešitve, ki vam povrnejo samozavest tudi ob inkontinenci

Inkontinenca ni redka težava. Prizadene milijone ljudi ...

Zdravilna aloe vera - uporabljajte jo!

Aloe vera spada med najbolj zdravilne rastline. Nanjo s...

TELOVADIMO DOMA: Bolečine v vratu - vaja, ki sprošča vrat

Ali imate bolečine v vratu ali trd vrat, zaradi slabe d...

Poletna suša? Vrt kljub vročini – pametno zalivanje in nega rastlin

Julij je mesec obilja – vrtovi so polni barv, cvetov in...

Neverjetni trik, ki takoj odpravi srbenje komarjevega pika!

Poletni čas je tudi čas nadležnih insektov. Komarji so ...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Trezika Vidovič

Trezika Vidovič
upokojena vzgojiteljica


"Prave odločitve me peljejo v pravo delovanje v življenju. Držim se zakona privlačnosti. Tisto, kar privlačiš, dobiš. Dobila sem življenje!"

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2025 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.