Pomladni marec v Srečni hiši

Aktualno > Dogodki | piše: Srečna hiša | 4.3.2015
V Srečno hišo prihaja pomladni marec in prinaša mnogo zanimivega. Med drugim se bodo družili z legendarnima Jurijem Součkom in Palčkom Smukom!
Gong v Srečni hiši.
Gong v Srečni hiši.
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Medtem, ko so na valentinovo–pustno soboto najmlajši v Srečni hiši uživali v srkanju čarobnega čarapina z našo ambasadorko - ups, dobro vilo, sicer pa glasbenico in radijko! – Urško Majdič in si z njo izmislili čisto svojo zgodbico o zlobnem Van Hlodu, prijaznem Pingu Jožetu in še prijaznejši risi Lučki pa o malem Mihi in Medu Puju (ime mu je Medo in piše se Pu), so starejši lahko uživali v terapevtskih zvokih gongov ljubezni s Petro Trtnik, izdelovanju naravne kozmetike s Tinkaro Rozina, zadnji dan najkrajšega meseca v letu pa še v spoznavanju samih sebe s specializantko psihoterapije Ireno Štamfelj in grafologinjo Bilko Demšar.

Za svojo celovito lepoto pa v Srečni hiši skrbimo tudi s plemenitimi gestami, kot je denimo zbiranje oblačil, igrač in opreme za azilni dom, kamor bomo bogat kup zbranih stvari odpeljali v prvem marčevskem tednu. Vseskozi pa podarjamo potrebno opremo otrokom in socialno ogroženih in rejniških družin ter nudimo brezplačno učno pomoč šolarjem z območja Lukovice.

V marcu pa sledijo Zeleni prstki (vrtičkanje) z Jernejo Pavček za najmlajše, Darfur s podpornikom Toma Križnarja, Klemnom Miheličem, predavanje o (ne)plodnosti s Petro Trtnik, osnove retorike z urednico Eko knjige in ustanoviteljico Srečne hiše Alenko Žumbar Klopčič, predavanje »Čarobna energija« z Barbaro Mihelčič, ki bo vodila tudi sprostitveni večer za mamice ob Materinskem dnevu, pisane risarije z ilustratorkama Nino Meglič in Ajdo Erznožnik, ki sta z ilustracijami opremili tudi Srečno hišo, otrokom pa bomo pomagali premagati strah pred zdravniki in jim približali zdravniški poklic z dogodkom »Zdravniki so kul!«. Ne nazadnje bomo v sodelovanju z založbo Ocean pripravili tudi kulturno čajanko z Jurijem Součkom, ki nam bo kot prevajalec Palčka Smuka prebral nekaj poglavij iz te nove slikanice, ki je odslej na voljo tudi v slovenščini.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Intervju s trenerko spomina: "Ukrepati, ko so že nastopile težave, je malo pozno"

Z Jasmino Lambergar, certificirano trenerko spomina, ki...

Pust: 4 odlične ideje za pustno ustvarjanje z vnuki

Še malo in bomo okoli nas že lahko slišali razigran sme...

Ana Petrič: "Starejši ne vedo, kakšne pravice jim pripadajo."

"Ne načrtujejo na zalogo. Prepozno začnejo prilagajati ...

Iščete spletno romanco? Kako varno na spletni zmenek?

Varni na internetu so pripravili nekaj navodil, kako va...

Kam pozimi, če ne marate snega? Ideje za vse, ki iščete mir in toplino

Zima ima veliko obrazov. Za nekatere pomeni sneg, mraz ...

Zakaj ni nujno, da so ljudje, ki jih poznamo dolga leta, naši najboljši prijatelji

Prijateljstva so temelj človeških odnosov in lahko izje...

Kaj jesti v tednu po veliki noči: lahek jedilnik za razbremenitev

Velikonočni prazniki so pogosto povezani z bogatimi jed...

Rak jajčnikov: Simptomi, ki jih ne smete ignorirati

Rak jajčnikov spada med najbolj nevarne ženske bolezni....

Nenavaden trik, s pomočjo katerega bodo sobne rastline bujno cvetele

V prispevku boste našli nekoliko nenavaden trik, s kate...

Kaj vam lasje povedo o vašem hormonskem stanju – in kaj pomaga, ko začnejo izpadati

Lasje so veliko več kot le del zunanje podobe – so tudi...

5 idej, kako lahko porabite trda kuhana jajca

Če tudi vam ostajajo pobarvane pisanke ali pa ste v kuh...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milan Pavliha

Milan Pavliha
psiholog, pedagog


"Upokojitev je lahko tudi začetek nove kariere."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.