Dan za spremembe bo potekal v DOSOR-ju s pričetkom ob 09:00, v okviru druženja pa bo potekalo urejanje okolice, sprehod za stanovalce, kreativne delavnice, udeleženci pa bodo prejeli tudi malico. Vabljeni so vsi, ki si želijo za en dan postati prostovoljci. Obvezna je prijava do 26. 3. 2015.
Z namenom spodbujanja medsebojne pomoči, solidarnosti, druženja in koristnosti DOSOR in Občina Radenci pod okriljem Slovenske filantropije organizirata Dan za spremembe, ki bo potekal v soboto, 28. marca 2015, s pričetkom ob 09:00. Želijo si združiti vse, ki si želijo vsaj za en dan postati prostovoljci, zato vabijo vse občane, ustanove, podjetnike, brezposelne, zaposlene, osamljene osebe ter družabne ljudi.
Dogodek se bo pričel med 08:30 in 09.00, ko bo potekalo zbiranje, nato pa se bo ob 09:00 pričelo urejanje okolice s sodelavci in stanovalci DOSOR-ja ter sprehod za stanovalce. Pestro dogajanje se bo nadaljevalo ob 11:00 s kreativnimi delavnicami (izdelava »presmecev«, pletenje košar in izdelava čemaževega pesta), za vse udeležence pa bo na voljo brezplačna malica, in sicer bograč.
Organizatorji naprošajo, da se na dogodek zaradi lažje organizacije prijavite do 26. marca 2015 na:
- Jasmina Štandeker, DOSOR, d.o.o. – tel.: 02 564 86 10; jasmina.standeker@dosor.si
- Boris Behek, DOSOR d.o.o. – tel.: 02 564 86 00; boris.behek@dosor.si
Tekom dogajanja boste imeli priložnost spoznati tudi utrip vsakodnevnega dogajanja v DOSOR-ju.
Prijetno vabljeni!