Atrakcija za vse generacije: Novo doživetje kartinga v Ljubljani

Moj čas > Dogodki | piše: M. L. | 18.2.2020
V ljubljanskem BTC-ju se je odprl eden najmodernejših karting centrov v Evropi. Woop! Karting obiskovalcem ponuja popolnoma novo doživetje, na progi, ki vzame sapo.
Samo Habič, Anja Špindler in Miran Razoršek so svečano prerezali trak in s tem otvorili WOOP! Karting.
Samo Habič, Anja Špindler in Miran Razoršek so svečano prerezali trak in s tem otvorili WOOP! Karting.
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Prvi so jo preizkusili znani Slovenci, njihovo tekmo pa je z zabavnimi komentarji popestril voditelj otvoritvenega večera Uroš Bitenc.

"Kljub temu, da se karting kot tak ni dosti spreminjal v zadnjih letih, smo v WOOP!-u prepričani, da bomo z moderno progo, najnovešo floto električnih vozil, bogatim programom in dodatno gostinsko ponudbo obiskovalcem približali tovrsten način zabave in jih navdušili nad varnim in adrenalinskim vijuganjem po stezi,'' je povedal Miran Razoršek, direktor podjetja TPLJ.

Nekaj manj kot 300 metrov dolga proga je obogatena s svetlobnimi efekti, ki pričarajo občutek še večje hitrosti. Posebnost je tudi večnivojska proga, s klančinami, ki se dvigujejo in spuščajo, ter omogočajo vožnjo v dveh nadstropjih. Poleg tega pa posebna integrirana platforma obiskovalca oz. zgolj gledalca popelje v osrčje same gokart akcije.

"Odločitev za karting je bila toliko lažja, ker smo ugotovili, da lahko projekt peljemo skupaj s Kartingom 360. Ko na eni strani združiš največje frajerje, ki delajo najboljše proge in našo ekipo, ki je postavila enega najboljših trampolin parkov v Evropi, sem prepričan, da nas čaka ena zelo zanimiva izkušnja in da bo tale mlajši bratec Woop! Karting presegel zgodbo Woop! Trampolin parka," je na otvoritvi povedal Samo Habič, direktor podjetja TPLJ.

Prvi so progo v električnih kartih preizkusili znani Slovenci, med katerimi tekmovalnosti ni manjkalo. "Komaj čakam, da se preizkusimo na progi. Premagati želim Challeta Saleta, to je moj cilj," je pred dirko povedal David Amaro, ki mu je na koncu to tudi uspelo. V moški konkurenci je bil sicer najhitrejši Domen Jerančič, med ženskami pa Alenka Bikar.

Gokarte in novo progo so preizkusili tudi Miki Vlahovič, Rene Mlekuž, Jure Košir, Klemen Bunderla, Domen Valič, Jure Košir, Sanja Modrič in drugi. "Proga je fenomenalna, elektrika šiba. Predlagam vsem, da pridejo po službi in izkorisitjo to kot antistres terapijo. Ženske pa samo še dodatno pokažemo, da lahko koga posekamo tudi v ovinku in smo res dobre voznice," je po koncu navdušeno povedala Pia Pustovrh.

Še več zanimivega boste našli tukaj.

Pia Pustovrh, Alenka Bikar in Sanja Modrič so bile najhitrejše v ženski konkurenci. Med moškimi pa so bili najhitrejši Michel Gabrijel, Domen Jerančič in Matej Žagar.

Led motion so z atraktivnim nastopom predstavili celotno progo.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Prihaja 27. Slovenski festival vin!

V Cankarjev dom ponovno prihaja tradicionalen dogodek, ...

Simbolična pogreba Neishe in Marka Verdeva odprla razpravo o minljivosti

V Ljubljani je Slovensko društvo Hospic ob 30-letnici d...

Za nami je že 24. Festival za 3. življenjsko obdobje - ste ga obiskali tudi vi?

Festival za tretje življenjsko obdobje je tudi letos na...

»Dolgotrajna oskrba v praksi: sistem se gradi, človek pa ne sme ostati spregledan«

Kako se dolgotrajna oskrba udejanja v resničnem življen...

Janko Kozel (zgodba o presaditvi srca): "Zavedal sem se, da je smrt zelo blizu."

"Bolj ljubim življenje, vsak dan znova, vsak dan je zam...

KUHALNICA: Polpeti v paradižnikovi omaki

Velikokrat se mi zgodi, da med tednom ostane nekaj star...

Neverjetno, kako zelo uporabna je citronska kislina (nasveti iz babičine beležke)

Naša ambasadorka Jožica Ostrožnik je z nami delila drag...

Iz Jožičine kuhinje: Pijana nevesta

Tokrat iz Jožičine kuhinje:Pijana nevesta. Za izdelavo ...

Gladovna stavka matere iz Novega Sada: vztrajnost, žalost in razdeljena Srbija

Dijana Hrka, mama 25-letnega Stefana, enega od 16 žrtev...

7 pravil zdravega in srečnega staranja

Tudi starost je lahko čudovit in nezamenljiv del življe...

KUHALNICA: Okusna ajdova kaša

Ajdova kaša je staro in zdravo živilo. Pripravite si jo...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Vlasta Nussdorfer

Vlasta Nussdorfer
varuhinja človekovih pravic


"Nihče ni popoln; ne mlad in ne star, šele vsi skupaj lahko zgradimo lepši in srečnejši svet."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2025 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.