Dišalo po kostanju, cedil se je mošt ...

Aktualno > Dogodki | piše: M. L. | 9.11.2017
Jesen je nasula pestrih barv in veselja v prostorih najmlajše in najmanjše slovenske televizijske hiše - TV3, zadišalo pa je tudi po sveže pečenem kostanju in sladkem moštu.
Jesen je nasula pestrih barv in veselja v prostorih najmlajše in najmanjše slovenske televizijske hiše - TV3.
Jesen je nasula pestrih barv in veselja v prostorih najmlajše in najmanjše slovenske televizijske hiše - TV3.
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Ob predstavitvi oddaj iz lastne produkcije in njihovih voditeljev je bilo obiskovalcem Barvite jeseni na TV3 takoj jasno, da gre za izkušeno in ambiciozno ekipo, o kateri se bo v prihodnje gotovo še govorilo in pisalo.

Prireditev sta na svoj hudomušen način povezovala izkušeni televizijski maček Rado Mulej, ki na TV3 vodi oddajo Zmenki, in njegov mlajši kolega Žan Papič, stand up komik, ki spretno krmari v televizijskem kvizu Izberi ali poberi, plodu domače pameti. Skozi duhovite dialoge sta predstavila ekipo TV3, ki jo sestavljajo direktor Tomaž Taškar, njegova namestnica Alenka Medič, direktor trženja Andrej Žorž, trafic manager Nuša Zupančič ter vodja marketinga in odnosov z javnostjo Saša Lipej.

Seveda sta voditelja najprej predstavila svoji oddaji, potem pa so se na odru ob njiju zvrstili še Gianni Rijavec, ki za TV3 že leta pripravlja in vodi oddajo Na kavi z Giannijem, Nataša Naneva, ki blesti v frizersko obarvanem resničnostnem šovu Zlati rez, Aljuš Pertinač pa je v odsotnosti sovoditelja in avtorja Bojana Požarja (ta se do začetka prireditve še ni vrnil s tekaškega maratona v NYC) predstavil oddajo VV Faktor. Seveda je bila z Bojanom v Ameriki tudi njegova življenjska sopotnica in avtorica oddaje Parada plesa Barbra Drnač, zato je na prireditvi sodelovala kar preko skypa. O svoji oddaji Klepet ob kavi je iz Havajev marsikaj povedala tudi zgovorna in simpatična Jasmina Kandorfer, ki je z novo sezono oddaje pričela prav danes. Voditelja sta gostom, kot posebno presenečenje, predstavila še mično manekenko in misico Ines Korošec, ki se bo gledalcem TV3 že prav kmalu predstavila v vlogi vremenarke in novo voditeljico, prav tako lepotico Ingrid Ulaga, ki bo na TV3 poročala o znanih in slavnih od tukaj in daleč.

Ker je Gianni Rijavec slovenski javnosti že dolga leta znan kot izvrsten pevec in avtor številnih skladb, je Barvito jesen na TV3 tudi glasbeno začinil. Poleg njega sta s čisto svežimi komadi prireditev počastila tudi še vedno privlačna in atraktivna Regina ter Vili Resnik, izkušen glasbeni mojster, ki s svojim šarmom ogreje zlasti ženska srca.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Zimska utrujenost ali pomanjkanje železa? Kako razlikovati med obema

Ko pride zima, dnevi postanejo kratki, svetlobe je manj...

Na 27. Slovenski festivalu vin podeljena priznanja

V Cankarjevem domu je 13. in 14. novembra potekal 27. S...

Prihaja 27. Slovenski festival vin!

V Cankarjev dom ponovno prihaja tradicionalen dogodek, ...

Simbolična pogreba Neishe in Marka Verdeva odprla razpravo o minljivosti

V Ljubljani je Slovensko društvo Hospic ob 30-letnici d...

Za nami je že 24. Festival za 3. življenjsko obdobje - ste ga obiskali tudi vi?

Festival za tretje življenjsko obdobje je tudi letos na...

»Dolgotrajna oskrba v praksi: sistem se gradi, človek pa ne sme ostati spregledan«

Kako se dolgotrajna oskrba udejanja v resničnem življen...

Kaj Svetovna zdravstvena organizacija meni o slovenski zdravstveni reformi?

Slovenija je leta 2024 naredila pomemben korak na podro...

Recept za božično jed: Svinjska mrežna pečenka (+recept za omako in pražen krompir)

December je tudi čas, ko je pri nas na praznični mizi p...

Rak v Sloveniji: kaj delamo dobro in kje zaostajamo?

Dr. Thomas Hofmarcher, avstrijski zdravstveni ekonomist...

Naravni pripravek, ki zares odpravlja madeže in starostne pege!

Poznali in znali so ga uporabljati že stari Rimljani in...

Božično - novoletni recepti: Najbolj okusne predjedi

Predjed postrežemo v času, ko naši gostje prispejo in s...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milena Miklavčič

Milena Miklavčič
novinarka, pisateljica


"Od nas samih je odvisno, s katero nogo bomo vstali. To je recept za uspešno življenje, ne nazadnje tudi v zrelih letih."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2025 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.