Brezplačne aktivnosti v Kranju

Vabljeni na brezplačne aktivnosti, ki jih v tem tednu pripravljajo v Medgeneracijskem centru Kranj.
V Medgeneracijskem centru Kranj se ves čas dogaja. (foto: MCK)
V Medgeneracijskem centru Kranj se ves čas dogaja. (foto: MCK)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
- Ponedeljek 16.1.2017 ob 17.00 Pomoč Bachovih cvetov pozimi. Spoznali boste, kaj so cvetne esence, kdo je njihov utemeljitelj, kako si jih lahko pripravimo sami, čemu so namenjene in kako nam lahko koristijo v zimskem času. Predavanje Tannje Yrska.

- Ponedeljek 16.1.2017 ob 18.00 Delavnica za mlade . Namenjena je mladostnikom nad 12 let. Ustvarjanje, gibanje, zanimive debate, najstniške teme, druženje z vrstniki, pogovori za boljšo samopodobo, razvijanje domišljije, krepitev samozavesti in še kaj bo vodila Iris Šober.

- Torek 17.1.2017 ob 8.00 Slovenija moja dežela - za tujce. Brezplačne delavnice za tujce za pomoč pri vključevanju v slovensko družbo. Spoznavanje slovenske kulture in družbe, pridobivanje praktičnih informacij, potrebnih za življenje in delo v Republiki Sloveniji, seznanjanje z upravnimi postopki za vsakdanje življenje.

- Torek 17.1.2017 ob 10.00 Druženje vrtcev z Gospodično Mično.

- Torek 17.1.2017 ob 13.00 Info točka za seniorje.

- Torek 17.1.2017 ob 17.00 Uveljavljanje statusa invalidne osebe s težavami v duševnem zdravju. Predavanje izkušene rehabilitacijske svetovalke Nevenke Ropret v okviru društva Humana. Pisarna za invalide - svetovanje, pomoč in zastopništvo v društvu Humana je odprta vsak ponedeljek od 10.00 do 12.00, ure, telefon 041 398 001.

- Torek 17.1.2017 ob 17.00 Ustvarjalna delavnica - izdelava lesnih miniatur. Z Društvom Sožitje bomo iz različnih barv furnirja sestavili likovni izdelek.

- Torek 17.1.2017 ob 18.00 Vadba za dame. Na vadbi bomo z vajami spodbujale delovanje hormonskega ustroja, ki pozitivno vpliva na naše telesno, duševno in duhovno zdravje. Vodi Ula Hribar Babinski. Obvezne prijave na MCK.

- Sreda 18.1.2017 ob 9.30 DOM UPOKOJENCEV Kranj: Biosinhron. S kombiniranjem refleksne masaže, gibanja in magnetne terapije, lahko ob redni uporabi vaše zdravje ter počutje izboljšate na številnih področjih. Predavanje bo v Domu upokojencev Kranj.

- Sreda 18.1.2017 ob 10.00 Medkulturno v Kranju. Interaktivne delavnice, kjer pridobivamo nova znanja, delimo izkušnje, spoznavamo slovensko, orientalsko in drugo folkloro, raziskujemo kulinarične posebnosti, ustvarjamo ter predvsem zabavno in koristno preživljamo prosti čas.

- Sreda 18.1.2017 ob 17.00 Zdrave mamice za zdrave otročičke. Predstavitev naravnih izdelkov za uporabo v času nosečnosti, dojenja in za otroke. Delavnico bo vodila Marjeta Hudobivnik.

- Sreda 18.1.2017 ob 18.00 Petje ljudskih pesmi. Razvedrimo se ob čudovitih pesmih, ki ogrejejo srce!

- Četrtek 19.1.2017 ob 9.00 Info točka za seniorje.

- Četrtek 19.1.2017 ob 18.00 Berimo s srcem - bralna skupina. V sproščenem vzdušju bomo ženske vseh generacij delile vtise o knjigah, ki jih je treba brati s srcem in ne z glavo. Delavnico vodi Sergeja Kovše. Vabljene!

- Petek 20.1.2017 ob 12.00 Tehnična prva pomoč - računalništvo in telefonija. Nudimo vam pomoč pri reševanju problemov in uporabi računalnikov in telefonov.

- Petek 20.1.2017 ob 18.00 Družabni večer- tombola. Tombola je preprosta igra, kjer pokrivamo številke na kartici. Ena pokrita vrstica prinese tretjo nagrado, dve pokriti vrstici drugo nagrado in tri pokrite vrstice prvo nagrado. Izvaja MD Z roko v roki.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Intervju s trenerko spomina: "Ukrepati, ko so že nastopile težave, je malo pozno"

Z Jasmino Lambergar, certificirano trenerko spomina, ki...

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (11. - 17. 5. 2026)?

Sonce in Merkur v znamenju bika bosta zaslužna za vztra...

5 najpogostejših čustvenih pasti, zaradi katerih ne moremo osebnostno napredovati

Vsi si želimo biti bolj srečni in izpolnjeni, zato je v...

Preberite, zakaj po 50. letu starosti ne bi smeli jesti kruha

Strokovnjaki pravijo, da ljudje, ki dopolnijo 50 let, n...

Znamo ozavestiti svoje podzavestne vzorce?

Zdi se, kot da se vrtim v začaranem krogu in ne znam ve...

Iz Jožičine kuhinje: Panna cotta s smetano in čokolado

Njami! Za vse ljubitelje čokolade in čokoholike. Prepro...

Klopi so tu, odženite jih na naraven način!

Če se radi sprehajate po naravi, potem je čas, da se us...

5 spomladanskih napitkov, ki ravnajo trebuh in urejajo prebavo

Če ste se tudi vi odločili, da je dovolj nezdrave hrane...

Kaj pomeni, če vaša mačka rada sedi na vas?

Mačke že tisočletja veljajo za skrivnostna in posebna b...

Kako ohraniti živahno spolnost tudi v menopavzi?

Velja splošno prepričanje, da naj bi v zrelih letih med...

Karolina bo v Sloveniji združila vodilne svetovne strokovnjake za njeno redko bolezen

V začetku maja bo mala borka Karolina v Sloveniji združ...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milena Miklavčič

Milena Miklavčič
novinarka, pisateljica


"Od nas samih je odvisno, s katero nogo bomo vstali. To je recept za uspešno življenje, ne nazadnje tudi v zrelih letih."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.