Znani finalisti The Biggest Loser Slovenija!

Moj čas > Moje minutke | piše: Planet TV | 26.4.2019
Finalisti tretje sezone šova The Biggest Loser Slovenija so Cristian Baranašič, Gaja Rozman in Ferid Talundžić. Neposredni prenos finalne oddaje, ki jo bo vodila Saša Lendero, bo že v petek, 10. maja, ob 21. uri na Planetu.
Finalisti tretje sezone šova The Biggest Loser Slovenija so Cristian Baranašič, Gaja Rozman in Ferid Talundžić. (foto: Planet TV)
Finalisti tretje sezone šova The Biggest Loser Slovenija so Cristian Baranašič, Gaja Rozman in Ferid Talundžić. (foto: Planet TV)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Naporni tedni odrekanja, potenja, ustvarjanja novih življenjskih navad in premikanja meja fizičnih zmogljivosti so tik pred vrhuncem. Tekmovalce The Biggest Loser Slovenija sta tudi v tretji sezoni na njihovi poti vseskozi podpirala trenerja Nataša Gorenc in Jan Kovačič, a končni izziv je v veliki finale popeljal le tri.

V odločilnem teku z nahrbtniki, v katerih so prenašali kilograme, ki so jih doslej izgubili, so se najbolje odrezali 34-letni Cristian Baranašič iz Škofljice, ki je ob vstopu v šov tehtal 144,2 kilograma, 20-letna Gaja Rozman iz Tržiča, ki ji je tehtnica na začetku pokazala 137,6 kilograma in 30-letni Ljubljančan Ferid Talundžić, ki je imel ob prvem tehtanju 129,2 kilograma.

"To je najlepši dan v mojem življenju, dosegla sem tisto, kar sem hotela in sem v finalu. Edina punca!" se je veselila Gaja. Cristian pa se je zahvalil vsem, ki so ga podpirali in obljubil, da bo do finala naredil vse, kar bo v njegovi moči: "Videli boste novo različico mene." Na finalnem izzivu se je sicer najbolje odrezal Ferid. "Zelo sem vesel, spremenil sem obliko telesa," je povedal in dodal, da ga do finala čaka še trdo delo.

Neposredni prenos velikega finala The Biggest Loser Slovenija bo že v petek, 10. maja, ob 21.00 na Planetu, tudi odločilni večer, ki bo poskrbel tudi za nekaj presenečenj, pa bo vodila Saša Lendero. Zmagovalec ali zmagovalka bo domov odnesla tisoč evrov za vsak izgubljeni kilogram.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Moderna babi: "V moji hiši ni rokovanja s telefonom. Vnuki ga ne uporabljajo..."

„Še sama ne vem, od kje toliko volje in idej za ustvarj...

Recept: Stročji fižol v slanici

Jožica tokrat z nami deli recept za stročji fižol v sla...

Iz Jožičine kuhinje: Marelična rolada št.2 ali obrni me (podeželska sladica)

Zelo zelo slastna rolada, ki jo enostavno morate poskus...

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (2. - 8. 3. 2026)?

Teden, v katerem se bodo Sonce, Venera in Merkur – ki v...

Iz Jožičine kuhinje: Metin sirup

Težko se upreš okusu metinega sirupa, ki te prijetno od...

TELOVADIMO DOMA: 4 vaje za raven trebuh

Predstavljamo vam štiri vaje, ki so izjemno učinkovite ...

5 (psiholoških) tipov starih staršev. Kateri tip ste vi?

Kakšno vlogo igrate v življenju svojih vnukov in kakšen...

Feng shui: 4 rastline, ki vas bodo zasule z ljubeznijo in denarjem

Če jih boste imeli v svojem domu, boste obogateli, vzcv...

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (23. 2. - 1. 3. 2026)?

Teden, v katerem se bodo Sonce, Venera in Merkur – ki v...

10 znakov, ki kažejo, da vas oseba izkorišča

Nihče ne želi biti v odnosu izkoriščen – izkoriščanje n...

Kaj se po smrti dogaja v naših možganih?

Nevrologi so proučevali možgane devetih pacientov takoj...

Iz Jožičine kuhinje: Vanilijeva panna cotta z gozdnimi sadeži ali jagodami

Preprosta italijanska sladica, lahka in osvežilna. Krem...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milena Miklavčič

Milena Miklavčič
novinarka, pisateljica


"Od nas samih je odvisno, s katero nogo bomo vstali. To je recept za uspešno življenje, ne nazadnje tudi v zrelih letih."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.