Čarobni dan v Parku Tivoli, 19. junij 2022

Aktualno > Ostalo | Promocijsko sporočilo | 9.6.2022
Čarobna paličica bo tudi letos obarvala stojnice, odrsko dogajanje in številne aktivnosti v Parku Tivoli, v nedeljo, 19. 6. 2022. Dogodek bo na odru ponudil nastope slovenskih pevskih in plesnih ustvarjalcev, kot so Trkaj, Dunking Devils, Omar Naber, Alenka Gotar, Žiga Lakner, Anže Šuštar in še nekaj presenečenj vam bomo pripravili!
19. junija bo v Tivoliju potekal Čarobni dan.
19. junija bo v Tivoliju potekal Čarobni dan.
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Otroci se bodo lahko cel dan zabavali in preizkušali različne aktivnosti: uživali bodo na plezališču, na zabaven način odkrivali in preizkušali najrazličnejše športe: tenis, nogomet, atletiko, lacrosse… pa tudi različne borilne veščine. Spoznavali bodo lahko svet  plesne umetnosti, baleta, pa še solo petja in drugih glasbenih umetnosti. Poseben čar pa dodajo številne maskote, ki otrokom odpirajo vrata domišljije in jih z veseljem povabijo v svoj objem.

Naši medijski pokrovitelji so za vas pripravili brezplačne publikacije, ki vam bodo s svojimi zanimivimi vsebinami bogatile dni še po dogodku. 

Na svoj račun bodo prišli tudi ljubitelji živali, saj na dogodku ne bo manjkalo tako konjev, kot tudi drugih štiri - in manj nožnih prijateljev.

Čarobni dan nosi tudi dobrodelno noto; v sodelovanju s klubi in društvi, ki bodo prisotna na Čarobnem dnevu, bomo omogočili obiskovanje izven-šolskih dejavnosti socialno ogroženim otrokom.

 

Pripravljamo pa tudi akcijo 1=1; v sodelovanju z različnimi turističnimi ponudniki iz Ljubljane in okolice vam omogočamo obiske in aktivnosti po ceni 1 odrasla vstopnica = 1 družina! Za ta dan ima LPP Ljubljana posebno akcijo, saj se z mestnim avtobusom lahko popeljete BREZPLAČNO. Naša želja, da tudi z manj prometa in avtomobilov v mestu vsaj  malo doprinesemo k ozaveščanju in skrbi za naravo. Za koriščenje vseh ugodnosti pa potrebujete KUPON, ki ga najdete na www.carobnidan.si, kjer je tudi predstavitev vseh ostalih, ki sodelujejo v akciji.

Poskrbljeno bo tudi za osvežitve in kulinarične užitke, pa seveda sladko obarvane dobrote.

Lepa hvala vsem pokroviteljem, ki so nam omogočili organizacijo in izvedbo prireditve, za vas pa bodo pripravili tudi zanimive predstavitve in dejavnosti. V Tivoliju bodo z nami Mercator, Generali, Telekom in še mnogi drugi.

Zanimivih aktivnosti bo veliko, zato pohitite in se BREZPLAČNE prireditve Čarobni dan udeležite od 10. ure dalje v parku Tivoli!

 

Naj se čarobnost povrne v našo deželo!

 

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Iščete spletno romanco? Kako varno na spletni zmenek?

Varni na internetu so pripravili nekaj navodil, kako va...

Recepti iz Jožičine kuhinje: Torta iz DVEH SESTAVIN (Tortica mosse)

Uau, okusno, hitro in izjemno enostavno. Iz samo dveh s...

10 zabavnih aktivnosti za valentinovo za pare, ki so skupaj že desetletja

Valentinovo je lahko priložnost za obujanje spominov, u...

Znano je, kdo prejme Mojaleta darila

Tudi v preteklem mesecu ste se v velikem številu potego...

Kako si pričarati čudovito valentinovo, če ste samski

Valentinovo je pogosto predstavljeno kot praznik parov,...

Valentinovo brez partnerja: zakaj to ni poraz, ampak priložnost

Valentinovo je dan, ki je v javnosti pogosto predstavlj...

Pust: 4 odlične ideje za pustno ustvarjanje z vnuki

Še malo in bomo okoli nas že lahko slišali razigran sme...

Recept: Limonina krema s sivko in kokosovim sladkorjem

Ideja za izjemno okusno in slastno sladico, ki bo navdu...

Ješprenj – kako skuhamo najboljši ričet?

Ričet je najbolj poznana jed iz ješprenja. Za ričet poz...

Recepti za najboljše pustne krofe, flancate in miške

V času pusta, se tudi naše mize šibijo pod dobrotami. S...

30 načinov, kako biti romantičen

Romantika je v zraku! Če vam je zmanjkalo idej, kako pa...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Marija Hrvatin

Marija Hrvatin
pisateljica, kolumnistka


"Življenje je preveč lepo, da bi ga zatemnila z nepomembnostmi; v tej zgodbi je zdravje biser, ki ima neprecenljivo vrednost tukaj in zdaj. "

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.